Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Рачни чанти Нова ташна Carpisa
Нова ташна Carpisa
Нова ташна Carpisa Нова ташна Carpisa Нова ташна Carpisa

Нова ташна Carpisa

1200 МКД

Бренд: carpisa

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: кожна карписа ташна

Состојба: ново без етикета

Боја: кафено

Додадено: 12.1.2022

Прегледи: 632

3

Нова, не носена ташна Carpisa. Кафена со златни детали, со кратки рачки и има многу прегради. Сеуште стои врвката од етикетата и некои патенти се сеуште затикани во хартија.

MyStuff

64
0

Членот го следат

93

Членот ги следи

35