Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

MyStuff

Скопје

Тенок тексас панталони

500 МКД

0

Детали за производот

Големина: 52

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: панталони тексас есмара

Состојба: одлично

Боја: плаво бело

Опис

Панталони од тенок тексас, многу пријатни за носење. Горе на ластик и врвка, на глуждовите со ластик. Немаат ликра во ногавиците, али се доста широки одговараат на бројот. Мене во листовите ми се малце тесни, затоа и ги продавам, носени се два пати само. Бр. 50-52

Додадено: 26.6.2024

Прегледи: 89