Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Аксесоари Накит Обетки Обетки во индиски стил
Обетки во индиски стил
Обетки во индиски стил Обетки во индиски стил

Обетки во индиски стил

300 МКД

Бренд: рачна изработка

Град: Велес

Материјали: глина

Ознаки: рачнаизработка индиски обетки

Состојба: ново со етикета

Боја: шарено

Додадено: 28.3.2022

Прегледи: 250

0

Рачно изработени обетки од глина и акрилни бои

WonderArt

2
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

16