Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kratok leten fustan
Kratok leten fustan Kratok leten fustan Kratok leten fustan

Kratok leten fustan

200 МКД

Големина: 36

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: poliester,pamuk

Ознаки: leten, fustan

Состојба: многу добра

Боја: бело црвено

Додадено: 31.7.2022

Прегледи: 216

1

Leten tesen fustan odgovara za xs/s velicina, nema patent se oblekuva celosno odozgora Ima likra. Nosen samo 2pati. Cena 200den Dolzina 83cm

MeriPetrovska

5
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

24