Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
лен кошула М/L
лен кошула М/L

лен кошула М/L

300 МКД

Големина: M

Град: Битола

Материјали: лен

Ознаки: бела шарена кошула

Додадено: 18.2.2019

Прегледи: 1220

7

so lastik na polivinata,lastik gore za da moze da se nosi i spusteno na ramenici i siroki rakavi,preubava kako nova

Macajana

26
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

11