Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Цветен фустан
Цветен фустан

Цветен фустан

500 МКД

Големина: 38

Град: Битола

Материјали: ликра

Ознаки: тегет цветен

Состојба: одлично

Боја: шарено

Додадено: 23.2.2022

Прегледи: 383

0

Како нов,растеглив има патент на грбот.

Macajana

26
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

11