Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Шушкавна јакна
Шушкавна јакна

Шушкавна јакна

600 МКД

Големина: S

Град: Битола

Материјали: ..

Ознаки: suskavna jakna proletna

Состојба: одлично

Боја: шарено

Додадено: 25.2.2022

Прегледи: 503

1

Vo odlicna sostojba,kupeno od lescon 1500 denari a ja dobivate kako nova za mnogu poniska cena.

Macajana

26
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

11