Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

simone16

Скопје

Novi pantaloni helanki

350 МКД

2

Детали за производот

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: likra

Ознаки: helanki

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Опис

Novi pantaloni helanki golemina S/M ne se noseni mali mi se

Додадено: 10.7.2024

Прегледи: 76