Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Аксесоари Часовници Casovnik Gerry Weber namalen 1500
Casovnik Gerry Weber  namalen 1500
Casovnik Gerry Weber  namalen 1500 Casovnik Gerry Weber  namalen 1500 Casovnik Gerry Weber  namalen 1500 Casovnik Gerry Weber  namalen 1500

Casovnik Gerry Weber namalen 1500

2000 МКД

Бренд: gerry weber

Град: Скопје

Материјали: swarovski koza kristali

Ознаки: weber gerry

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 8.8.2022

Прегледи: 486

0

Casovnik Gerry Weber , ima kozno remce koe e malku osteteno na mestata kade sto e prekrsuvano za zakopcuvanje kako sto se gleda i na samite sliki , okolu ima swarovski kristali pisuva i od zadnata strana na casovnikot . Za povekje sliki i informacii pisete mi .

MihaelaT

13
0

Членот го следат

49

Членот ги следи

399