Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Топол зимски фустан
Топол зимски фустан Топол зимски фустан Топол зимски фустан

Топол зимски фустан

1200 МКД

Големина: 44

Бренд: ...

Град: Куманово

Материјали: ...

Ознаки: ..

Состојба: ново со етикета

Боја: кафено

Додадено: 26.8.2022

Прегледи: 320

0

Топол плетен фустан за зима. Нов, неносен. Се шири така што без проблем би одговарал на жени до 85кг.

AnastasijaAnna

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0