Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Пантолони
Пантолони Пантолони

Пантолони

500 МКД

Големина: 34

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: есластин памук

Ознаки: тегет

Состојба: одлично

Боја: плаво

Додадено: 26.10.2022

Прегледи: 321

1

Пантолони во тегет боја со страничен патент. Преубави и за со салонки или патики.

MissNineties

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0