Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Аксесоари Шалови и марами Интересно кобалт плаво шалче
Интересно кобалт плаво шалче
Интересно кобалт плаво шалче

Интересно кобалт плаво шалче

200 МКД

Бренд: нз

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: туфни плаво

Состојба: многу добра

Боја: плаво црно

Додадено: 27.10.2022

Прегледи: 224

1

Кобалтно зимско шалче со црни туфни, во добра состојба, без оштетувања. Материјалот е лесен, но топол, најверојатно мешавина на волна и акрил, пријатен на допир. Додава многу интересен елемент во изгледот. Посебно добро ќе им стои на црвенокоси :)

Kika23

4
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0