Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Esenska jakicka mantil
Esenska jakicka mantil

Esenska jakicka mantil

550 МКД

Големина: XL

Бренд: z-design

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: jaknicka

Состојба: многу добра

Боја: маслинесто

Додадено: 10.11.2022

Прегледи: 361

3

Esenska tenka jaknicka vo maslinesta boja velicina XL, no odgovara na M.

MAJA15

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1