Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Обувки / Чизми / Останато / Kozni antilop cizmicki br.37.5

EmiDrakulevska

Скопје

Kozni antilop cizmicki br.37.5

700 МКД

0

Детали за производот

Големина: 37.5

Бренд: k.a

Град: Скопје

Материјали: antilop koza

Ознаки: nz

Состојба: многу добра

Боја: окер

Опис

Zgodni udobni fensy cizmicki ramni .antilop koza..br 37.5 moze I 38 Vnatre se so krzno.patentite se odpozadi.

Додадено: 14.11.2022

Прегледи: 356