Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Guess tasna
Guess tasna Guess tasna Guess tasna Guess tasna Guess tasna

Guess tasna

3000 МКД

Бренд: guess

Град: Куманово

Материјали: ekokoza

Ознаки: guess

Состојба: многу добра

Боја: крем кафено

Додадено: 23.11.2022

Прегледи: 517

2

Guess tasna mnogu ubava boja kapucino dve nijansi. Tasnata e nova, no od stoenje sto se dopirala do druga tasna ima malku kako izlupeno na gorniot kjos. No koga ke se stavi privezokot do resi kako sto e pokazano na poslednata slika ne se ni primetuva. Ima i dolga racka. Kupena mnogu poskapo.

mystore1

47
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

18