Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kafeava tasnicka DukiDaso
Kafeava tasnicka DukiDaso Kafeava tasnicka DukiDaso Kafeava tasnicka DukiDaso

Kafeava tasnicka DukiDaso

500 МКД

Бренд: dukidaso

Град: Штип

Материјали: ekokoza

Ознаки: tasnicka tasna canta dukidaso canticka

Состојба: ново без етикета

Боја: кафено

Додадено: 19.11.2023

Прегледи: 196

0

Kafeava sredna golemina tasnicka od brendot DukiDaso. Dobiena na podarok, voopsto ne e nosena. Nema nikakva maana, nova bez etiketa. 500 denari.

Dora12345

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0