Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mala krem tasna BagToBag
Mala krem tasna BagToBag Mala krem tasna BagToBag Mala krem tasna BagToBag Mala krem tasna BagToBag

Mala krem tasna BagToBag

400 МКД

Бренд: bagtobag

Град: Штип

Материјали: ekokoza

Ознаки: tasnicka tasna canta canticka

Состојба: ново без етикета

Боја: крем

Додадено: 19.11.2023

Прегледи: 143

1

Mala krem canta od brendot BagToBag. Bukvalno nova bez etiketa, bez nikakva maana, dobiena na podarok, no voopsto ne e nosena. 400 denari.

Dora12345

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0