Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Рамни чевли и балетанки Мастило боја балетанки
Мастило боја балетанки
Мастило боја балетанки

Мастило боја балетанки

200 МКД

Големина: 39

Град: Битола

Материјали: гума, сатен, светки

Ознаки: мастило, светкави

Состојба: многу добра

Боја: морнарско плаво

Додадено: 12.3.2023

Прегледи: 324

1

Одлично сочувани балетанки донесени од странство

MilaTrajkovska

287
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

1