Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан

Фустан

250 МКД

Големина: 40

Бренд: бланко

Град: Скопје

Материјали: памучен

Ознаки: сиво

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Додадено: 10.4.2023

Прегледи: 180

0

Ново фустанче со ролка , долниот дел е доста интересен има како шлиц Бојата е сива Величина 40

sara567

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0