Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crno salonki 👠
Crno salonki 👠 Crno salonki 👠

Crno salonki 👠

500 МКД

Големина: 38

Бренд: nema

Град: Куманово

Материјали: sipkav

Ознаки: sipkavi crni salonki

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 10.5.2023

Прегледи: 111

1

Crni sipkavi elegnantni salonki. Obleceni nekolku pati bez nikakvi ostetuvanja.

makemefashions

6
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

26