Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Торбички Mini tasnicka za telefon ili sitni raboti
Mini tasnicka za telefon ili sitni raboti
Mini tasnicka za telefon ili sitni raboti Mini tasnicka za telefon ili sitni raboti

Mini tasnicka za telefon ili sitni raboti

400 МКД

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: len koza sintetika

Ознаки: stradivarius

Состојба: ново со етикета

Боја: црно

Додадено: 15.5.2023

Прегледи: 329

0

Prodavam mini tasnicka od Stradivarius za telefon ili sitni raboti prakticna a istovremeno i slatka

Deko33

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0