Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tashna
Tashna

Tashna

250 МКД

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: sky

Ознаки: tashna

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 25.11.2023

Прегледи: 213

1

Pogodna za sekoja prilika, vo odlicna soztojba bez nikakvi oshtetuvanja.

M_shopping

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0