Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Маица блуза винова боја
Маица блуза винова боја Маица блуза винова боја Маица блуза винова боја

Маица блуза винова боја

400 МКД

Големина: 42

Бренд: dorothy perkins

Град: Скопје

Материјали: памук и ликра

Ознаки: блуза маица лила

Состојба: многу добра

Боја: виолетово

Додадено: 14.6.2023

Прегледи: 170

1

Необлечена маица со долги ракави. Дороти Перкинс. Виново виолетова боја со многу интересни ракави.

оливија

1
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

3