Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Капути и јакни Останато Бунда од вистинско крзно
Бунда од вистинско крзно
Бунда од вистинско крзно Бунда од вистинско крзно Бунда од вистинско крзно Бунда од вистинско крзно Бунда од вистинско крзно

Бунда од вистинско крзно

3000 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: крзнена крзно вистинско

Ознаки: бунда крзнена оригинал крзно

Состојба: многу добра

Боја: кафено

Додадено: 5.12.2023

Прегледи: 338

9

Бунда од вистинско крзно од дива мачка. Крзното е одлично сочувано. Германска. Носена е дваесетина пати. Држи топло. Треба да се помине на хемиско чистење или некое соодветно за крзно. Не е валкана. Дури и поставата е одлична и никаде не е скината.

оливија

1
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

3