Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Корсети
Корсети Корсети

Корсети

450 МКД

Големина: 38

Бренд: pinko

Град: Штип

Материјали: памук со ликра

Ознаки: pinko

Состојба: одлично

Боја: црно корално

Додадено: 18.8.2023

Прегледи: 158

0

Брендирани корсети Pinko,памук со ликра,бр.38 Со метална плочка напред со името на брендот Во одлична состојба Двата корсети 450ден

mimi08

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

4