Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кожна јакна Mango
Кожна јакна Mango Кожна јакна Mango Кожна јакна Mango Кожна јакна Mango

Кожна јакна Mango

3200 МКД

Големина: S

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: кратка

Состојба: одлично

Додадено: 2.9.2023

Прегледи: 386

1

Кожна јакна од Mango. Големина S. Облечена еднаш. Цената е фиксна.

BiljanaSK18

60
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

2