Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

1150 МКД

Големина: 38

Бренд: st oliver

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: oliver фустан st

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Додадено: 18.9.2023

Прегледи: 39

1

Многу убав фустан, не е облечен ниту еднаш

VanjaSpirkovska

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0