Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Капут
Капут Капут Капут

Капут

600 МКД

Големина: S

Бренд: vogue fashion

Град: Скопје

Материјали: neopredeleno

Ознаки: kaput mantil crn

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 19.10.2023

Прегледи: 336

3

Црн капут со ракави до под лакт. За фотографии или димензии јавете се во порака.🤗

m_glory

7
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

0