Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Lc Waikiki esensko mantilce
Lc Waikiki esensko mantilce Lc Waikiki esensko mantilce Lc Waikiki esensko mantilce Lc Waikiki esensko mantilce Lc Waikiki esensko mantilce

Lc Waikiki esensko mantilce

700 МКД

Големина: 40

Бренд: waikiki

Град: Охрид

Материјали: poliester

Ознаки: mantil waikiki

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 19.10.2023

Прегледи: 225

5

Mantil od Waikiki bukvalno kako nov Boja krem, broj 40 - odgovara na L Bez nikakvi ostetuvanja Kupen lani 2200 den

Tea1989

71
0

Членот го следат

59

Членот ги следи

16