Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ZARA fustan
ZARA fustan ZARA fustan ZARA fustan ZARA fustan ZARA fustan

ZARA fustan

1700 МКД

Големина: 38

Бренд: zara

Град: Куманово

Материјали: poliester elastin

Ознаки: fustan zara

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 26.10.2023

Прегледи: 253

4

Novo i mnogu ubavo fustanche, mozhe da se nosi vo leto i vo zima so ubava nametka, rastegliv materijal, pripieno stoi na telo, gi istakvuva oblinite.

Tasitasi

3
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

5