Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
PINKO chanta
PINKO chanta PINKO chanta PINKO chanta PINKO chanta PINKO chanta

PINKO chanta

15000 МКД

Бренд: pinko

Град: Куманово

Материјали: metal koza

Ознаки: canta zeni pinko roze

Состојба: ново со етикета

Боја: розе

Додадено: 24.11.2023

Прегледи: 601

1

Moderna i nova pinko roze chanta. So etiketa, ne e nosena!!!

Tasitasi

3
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

5