Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Plis mantil s/m
Plis mantil s/m

Plis mantil s/m

500 МКД

Големина: 36

Бренд: mantil

Град: Куманово

Материјали: plis

Ознаки: novo

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Додадено: 3.11.2023

Прегледи: 109

0

Odgovara za s m

Obleka2020

34
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

0