Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pantaloni
Pantaloni

Pantaloni

200 МКД

Големина: M

Бренд: pantaloni

Град: Куманово

Материјали: pantaloni

Ознаки: pantaloni

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 1.11.2023

Прегледи: 235

1

Novi pantaloni so visok struk

Obleka2020

34
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

0