Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sako - fustan
Sako - fustan Sako - fustan Sako - fustan Sako - fustan

Sako - fustan

1190 МКД

Големина: 38

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: strukirano sako-fustan

Состојба: одлично

Боја: праска

Додадено: 7.11.2023

Прегледи: 292

5

Preubav model moeeren i eleganten , so zlatni kopcinja kako moden dodatok dokolku se nosi zakopcano e model na fustan ( dovolno dolgo) ili sako otkopcano na farmerka i pantalona. Za sekoja sezona !

BabyBlue

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0