Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kaputce xl/xxl
Kaputce xl/xxl Kaputce xl/xxl Kaputce xl/xxl

Kaputce xl/xxl

700 МКД

Големина: 42

Бренд: //

Град: Скопје

Материјали: coja

Ознаки: kaput

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 8.11.2023

Прегледи: 291

5

Kaput kupen od stranava, no za zal mi e golem. Odgovara za pogolem xl. Krem boja. Krznoto t.e. kapuljacata se vadi. Strukiran e so lastik vsien vo samata postava.

AnaKos

42
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

15