Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Капути и јакни Јакни MassimoDutti Крем јакничка [струкирана]
MassimoDutti Крем јакничка [струкирана]
MassimoDutti Крем јакничка [струкирана] MassimoDutti Крем јакничка [струкирана] MassimoDutti Крем јакничка [струкирана]

MassimoDutti Крем јакничка [струкирана]

2000 МКД

Големина: L

Бренд: massimo dutti

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: јакна massimodutti

Состојба: ново без етикета

Боја: крем

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 80

0

Слатка пролетна/есенска јакничка, еднаш облечена, величината е L, но одговара како за М и се подесува и затегнува или отпушта кај струкот Купена 89€ на попуст

AngelinaE

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0