Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Toi&moi Oversized маица
Toi&moi Oversized маица Toi&moi Oversized маица

Toi&moi Oversized маица

700 МКД

Големина: M

Бренд: toi&moi

Град: Скопје

Материјали: rayon polyester elastine

Ознаки: oversized маичка бела

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 44

0

Премека бела долга маичка, oversized, никогаш не е носена. Купена 45€

AngelinaE

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0