Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна
Јакна Јакна Јакна

Јакна

1200 МКД

Големина: XS

Бренд: pimkie

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: јакничка

Состојба: одлично

Боја: црвено

Додадено: 1.12.2023

Прегледи: 278

2

Јакна погодна за овој период од годината. Нема никакви оштетувања, одлично сочувана. Големина XS. Од внатре на горниот дел има крзно што топли. Капуљачата се прикачува со патент така може и да се извади за некоја есенска комбинација.

ArtinaArtina

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0