Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna
Jakna Jakna Jakna Jakna

Jakna

900 МКД

Големина: S

Бренд: nema

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: jakna

Состојба: многу добра

Боја: црно сиво

Додадено: 2.12.2023

Прегледи: 117

0

Vo odlicna sostojba odgovara na M velicina

Zlatna_solza

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0