Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tasna
Tasna Tasna Tasna Tasna Tasna

Tasna

600 МКД

Бренд: nema

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: tasna

Состојба: добра

Боја: кафено

Додадено: 9.12.2023

Прегледи: 269

5

Preubava i sobira se, nema pregradi

Zlatna_solza

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0