Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Massimo dutti Jakna
Massimo dutti Jakna Massimo dutti Jakna Massimo dutti Jakna Massimo dutti Jakna Massimo dutti Jakna

Massimo dutti Jakna

2000 МКД

Големина: L

Бренд: massimo dutti

Град: Скопје

Материјали: pamuk perduf

Ознаки: jakna

Состојба: ново без етикета

Боја: маслинесто

Додадено: 4.12.2023

Прегледи: 136

1

Maslinesta jakna od Massimo dutti! Bez ostetuvanja! Mnogu ubavo stoi jas nosam! Soodvetna i za M velicina!

BJSecondhand

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

2