Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mantil MANGO
Mantil MANGO Mantil MANGO

Mantil MANGO

1350 МКД

Големина: XS

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: cotton polyamide

Ознаки: crven mantil

Состојба: ново без етикета

Боја: црвено

Додадено: 5.12.2023

Прегледи: 231

3

Crven mantil MANGO, bez potstava, so dva stranichni dzeba, bez zakopcuvanje samo na vrzuvanje so kaish.

Capybara

3
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

4