Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна
Јакна

Јакна

350 МКД

Големина: S

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: polyester

Ознаки: јакна

Состојба: одлично

Боја: црно бело

Додадено: 29.5.2023

Прегледи: 96

0

Црно-бела јакна во одлична состојба

Capybara

1
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

4