Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Чанта за рамо Црна мала ташна
Црна мала ташна
Црна мала ташна Црна мала ташна Црна мала ташна Црна мала ташна Црна мала ташна

Црна мала ташна

300 МКД

Бренд: непознат

Град: Скопје

Материјали: непознат

Ознаки: ташна мала црна

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 6.12.2023

Прегледи: 285

3

Мала црна ташна, со златно долго ланче - каивче. Кратко е носена и на неа освен во делот каде што се закопчува (прикажано на сл.4 и 5) на друго место нема знаци од носење. Димензии во цм 17х12х8. Доколку Ви се потребни повеќе информации или слики од артиклот, слободно пишете ми порака.

Tootsie

9
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

67