Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Чанти / Големи чанти / Чанта за плажа

LjubicaI

Битола

Чанта за плажа

500 МКД

0

Детали за производот

Бренд: грција

Град: Битола

Материјали: знам не

Ознаки: плажа

Состојба: многу добра

Боја: портокалово

Опис

Никогаш неискористена чанта за на плажа. Единствена маана е што има проблем со патентот, така е купена.

Додадено: 10.7.2024

Прегледи: 50