Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Големи торби Victoria's Secret ташна голема
Victoria's Secret ташна  голема
Victoria's Secret ташна  голема Victoria's Secret ташна  голема Victoria's Secret ташна  голема

Victoria's Secret ташна голема

800 МКД

Бренд: victoria's secret

Град: Скопје

Материјали: totebag

Ознаки: tote плажа торба totebag голема

Состојба: добра

Боја: крем златно

Додадено: 9.12.2023

Прегледи: 248

1

Голема торба за на плажа. Сочувана, освен дел од натписот што е одлепен се гледа на сликата, поради тоа се продава соодветна со пониска цена. Купена 40$

ElenasCloset

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

7