Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dukseri XL×2
Dukseri XL×2 Dukseri XL×2 Dukseri XL×2 Dukseri XL×2 Dukseri XL×2

Dukseri XL×2

450 МКД

Големина: XL

Бренд: pull & bear

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: pamucni

Состојба: многу добра

Боја: сиво црвено

Додадено: 28.1.2024

Прегледи: 95

1

Dva duksera XL Siviot e na Pull &Bear.Pisuva xxl no mislam deka poveke odgovara na xl.Ekstra socuvan. Crveniot e na Rich & Royal L/Xl ekstra socuvan Cena za komplet 450den Posebno 250den eden

bijanka

346
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

9