Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Убавина / Парфеми / VERSACE Eros Pour Femme EDP 100 ml

Bojana06

Скопје

VERSACE Eros Pour Femme EDP 100 ml

4000 МКД

3

Детали за производот

Бренд: versace

Град: Скопје

Материјали: стакло,метал.

Ознаки: парфем

Состојба: ново без етикета

Боја: златно

Опис

VERSACE Eros Pour Femme EDP 100 ml парфем може да се уверите со скенирање на бар кодот дека е оригинал,не е користен ,се продава бидејки го купив по грешка и не е мој вкус.(не правам замена).

Додадено: 30.1.2024

Прегледи: 259