Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Долна облека и пижами / Пижами / Novi pizami so etiketa TOMMY HILFIGER

vesna1234

Скопје

Novi pizami so etiketa TOMMY HILFIGER

2000 МКД

0

Детали за производот

Големина: S

Бренд: tommy hilfiger

Град: Скопје

Материјали: 41%poliester 59%pamuk

Ознаки: tommy hilfiger

Состојба: ново со етикета

Боја: сиво

Опис

Novi pizami so etiketa TOMMY HILFIGER, broj: M. Doneseni od SAD. Prodaznata cena ja pisuva na etiketata $52, gi davam za $35. Cenata e fiksna.

Додадено: 19.4.2024

Прегледи: 127