Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

skopje.clothes

Скопје

NIKE dunks low sivi

2000 МКД

6

Детали за производот

Големина: 38

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: ..

Ознаки: patiki nike

Состојба: ново со етикета

Боја: сиво бело

Опис

NE SE OBLECENI!- golemi mi se naracani od internet

Додадено: 19.4.2024

Прегледи: 278